Wtorek, 24 maj 2022                                 www.Doda.2Q.pl
 

   Menu główne
:: Strona główna

:: Biografia
:: Virgin
:: Dyskografia
:: Wywiad Bravo 2005
:: Doda i CKM
:: Nagrody
:: 2 bajki

:: Galeria
:: Tapety
:: Skiny GG
:: Teksty

:: Forum

   Reklama

Portal ślubny, ślub, wesele
Portal dla kobiet
Sennik


  

2 BAJKI

DODA została płatną morderczynią. Tym razem wokalistka Virgin dostaje zlecenie na zabicie faceta, który jest jej kochankiem...

Prawie dobę trwały zdjęcia do najnowszego teledysku Dody. Obrazek powstał do piosenki "2 Bajki". Całość wyreżyserował Kuba Miszczak, za zdjęcia odpowiada Tomasz Lewandowski.

Utwór pochodzi z płyty "Ficca". Muzykę na trzecią płytę zespołu napisał gitarzysta Tomasz Lubert, teksty to dzieło Doroty Rabczewskiej.

Na planie Doda połączyła przyjemne z pożytecznym. Fragmenty teledysku pojawią się w reklamie szkockiego napoju Irn-Bru.

"Irn-Bru jest napojem gazowanym o wieloowocowym smaku, przeznaczonym dla nastolatków i młodych ludzi. Posiada oryginalny i niepowtarzalny smak. Jest on cechą wyróżniającą produkt, a udało się go uzyskać dzięki wyselekcjonowaniu 32 esencji smakowych (zazwyczaj napoje posiadają tylko dwa smaki!).

Chociaż wiele firm starało się skopiować smak Irn-Bru żadnej się to nie udało, ponieważ receptura napoju pozostaje ściśle strzeżoną tajemnicą firmy, znaną tylko dwóm dyrektorom AG.Barr.

Stale przeprowadzane badania rynkowe pokazują, że niczego nie da porównać się do Irn-Bru - dla Szkotów pozostaje on kultową marką."www.vipnews.pl

  
   Reklama

Copyright © 2Q.pl 2005 r. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Linki sponsorowane: Iwona Młyńska Dentafem