Wtorek, 24 maj 2022                                 www.Doda.2Q.pl
 

   Menu główne
:: Strona główna

:: Biografia
:: Virgin
:: Dyskografia
:: Wywiad Bravo 2005
:: Doda i CKM
:: Nagrody
:: 2 bajki

:: Galeria
:: Tapety
:: Skiny GG
:: Teksty

:: Forum

   Reklama

Portal ślubny, ślub, wesele
Portal dla kobiet
Sennik


  

VIRGIN

Zespół Virgin powstał w 2000 roku.
Na swoim koncie ma już trzy płyty. Premiera trzeciej pt. "Ficca" odbyła się 24 października 2005 roku. Obecnie odbywają się koncerty i inne działania mające na celu promocję tej płyty. Trzeci krążek zapowiada singiel "Znak pokoju", który mogliście usłyszeć m.in. na festiwalu w Sopocie. Jest to poruszająca piosenka napisana tuż po śmierci Jana Pawła II. Trzecia płyta kryje wiele niespodzianek - oprócz koncertowej wersji utworu "Mam tylko Ciebie" zagadką pozostaje tajemnicza wstążka na okładce - co znajduje się pod nią możecie zobaczyć tylko po zakupie oryginalnego krążka. Na "Ficce" znajdziecie także 10 nowych, premierowych utworów w iœcie "virginowskim" brzmieniu. Płyta jest różnorodna - zawiera szybkie, dynamiczne piosenki jak i wolne, wzruszające ballady. Po wydaniu albumu przed zespołem stawiane są nowe wyzwania - istnieje także wiele planów jak np. płyta międzynarodowa - ich realizacja nastąpi już wkrótce...


VIRGIN w składzie:

Dorota Rabczewska - vocal

Tomek Lubert - gitary, instrumenty klawiszowe, loopy

Tomek Lubert - gitarzysta, założyciel Virgin i twórca większości materiału na obu płytach, komponuje dla wielu innych artystów.

Doda, wybrana z ponad 100 kandydatek, dysponuje jednym z najmocniejszych głosów na rodzimej scenie muzycznej. Przedtem śpiewała w "Metrze" w teatrze Buffo, ale od zawsze chciała śpiewać w zespole rockowym.źrodlo:
www.dodaelektroda.info

  
   Reklama

Copyright © 2Q.pl 2005 r. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Linki sponsorowane: Iwona Młyńska Dentafem